Žltý dom Terchová

Žltý dom  ponúka ubytovanie v apartmánoch neďaleko od obce v nádhernej prírode národného parku Malá Fatra.

Ubytovanie je v samostatných izbách s kuchynským kútom, kúpeľňou a WC a TV. K dispozícii je aj spoločenská miestnosť s TV-SAT, DVD. Internetové pripojenie v každej izbe a v spoločenskej miestnosti. Maximálna kapacita objektu je  20 lôžok(1×2, 1×2+2, 2×2+1, 1×4, APT: 1×2+2).

Zloženie izieb je nasledovné:

D1 – 2-lôžková izba s dvoma prístelkami a s kuchynským kútom (dvojplatnička, chladnička, MV rúra, rýchlovarná kanvica), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, TV.

D3 – 4-lôžková izba (1x poschodová posteľ) s kuchynským kútom (dvojplatnička, chladnička, MV rúra, rýchlovarná kanvica), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, TV.

D4 – 2-lôžková izba s kuchynským kútom (dvojplatnička, chladnička, MV rúra, rýchlovarná kanvica), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.

H1 – 2-lôžková izba s prístelkou, v každej izbe kuchynský kút (dvojplatnička, chladnička, MV rúra, rýchlovarná kanvica), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón, TV.

H2 – 2-lôžková izba s prístelkou, v každej izbe kuchynský kút (dvojplatnička, chladnička, MV rúra, rýchlovarná kanvica), kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón, TV.

APT – Apartmán : 2-lôžková izba, obývačka s dvoma prístelkami a TV-SAT, kuchynský kút (elektrický sporák s rúrou, chladnička s výparníkom, umývačka riadu, MV rúra, rýchlovarná kanvica), práčka, kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, balkón.

Súčasťou objektu je aj  lyžiareň a záhradné posedenie.  Ubytovateľ hovorí po anglicky, po nemecky, po poľsky. Parkovanie je zabezpečené priamo pri objekte. Tenisový kurt sa nachádza 150 m. Obchod a reštaurácia 500 m. Autobusová zastávka 100 m. Vlak (stanica Žilina) 30 km.

Kontakt:

Ing. Mária Hrinová

Žltý dom Terchová

Krížové Mláky 1315/2

013 06 Terchová

tel:+421 948 010423

+421 918 547711

email: info@zltydomterchova.sk

web:www.zltydomterchova.sk