Penzión pod Oblazom

Bezbariérový penzión sa nachádza v centre obce Terchová, 3 km lyžiarskeho strediska Vrátna, svojou architektúrou zapadá do rázovitej obce, akou Terchová určite je, ale zároveň svojim návštevníkom ponúka hotelový štandard služieb v príjemnom, teplom rodinne srdečnom prostredí. 
Vo svojich priestoroch penzión ponúka vysoký štandard ubytovacích, stravovacích a konferenčných služieb. Hostia majú k dispozícii veľké parkovisko.Penzión je zabezpečený bezpečnostným a kamerovým on-line systémom. Bezbariérový prístup do priestorov je zabezpečený šikmými nájazdovými rampami a do hotelovej časti penziónu pomocou plošiny pre imobilných. V penzióne sa aj nachádza mini-galéria obrazov akademického maliara pôsobiaceho v okolí Terchovej Zdena Horeckého.

V  penzióne nájdete moderné ubytovanie v tichom prostredí.

Prístup do izieb je zabezpečený prostredníctvom bezpečnostných zámkov na čipové karty. Pre hostí penziónu je k dispozícii spoločenská miestnosť vybavená televíziou, DVD prehrávačom a spoločenskými hrami. Každá izba je vybavená sociálnymi zariadeniami, televíziou so satelitným príjmom a internetovou prípojkou.

Kontakt:

Penzión pod Oblazom
Terchová 1474
013 06 Terchová

tel:+421 904 63 23 43

email: office@podoblazom.sk

web:www.podoblazom.sk