KONTAKTUJTE NÁS        

Penzióny
PENZIÓN 056 - Holúbková Roveň

 Sample Imagesa nachádza na Holúbkovej Rovni - cca 1,5 km od centra Terchovej. Je vhodný pre rodiny s deťmi alebo väčšiu skupinu. Kapacita penziónu je 20 lôžok.

Celý článok...
 
PENZIÓN 058 - Terchová

Sample Imagenovopostavený penzión sa nachádza v širšom centre Terchovej. Ponúka pohodlné a moderné ubytovanie s celkovou kapacitou 50 lôžok v peknom prostredí pod lesom. V blízkosti je relaxačné centrum, štýlová koliba a lanový park.

Celý článok...
 
PENZIÓN 059 - Terchová - centrum

 Sample Image   Ponúkame ubytovanie priamo v centre obce Terchová v dvoch samostatných apartmánových domoch, kde každý dom má  4 samostatné x 4- lôžkové apartmány pre 16  osôb s možnosťou jednej prístelky na každom apartmáne. 

Možnosť objednať  k ubytovaniu aj polpenziu.

Celý článok...
 
PENZIÓN 061 - Terchová

    Sample Image  Penzión ponúka príjemné ubytovanie v centre Terchovej s bezbariérovým prístupom. Celková kapacita penziónu je 26 lôžok. K dispozícii sú kompletne vybavené apartmány a izby /z toho je jedna izba bezbarierová /.

Celý článok...
 
PENZIÓN 063 - Terchová - Holúbková Roveňsa nachádza na Holúbkovej Rovni - cca 1 km od centra Terchovej. Celková kapacita ubytovania je 22 lôžok aj s prístelkami.

Celý článok...
 
PENZIÓN 064 - Terchová


Sample Image   Penzión ponúka príjemné ubytovanie v samostatnom objekte v záhrade rodinného domu v 2/2 lôžkových a 2/3 lôžkových izbách. Je situovaný v širšom centre Terchovej.

  

  

Celý článok...
 
PENZIÓN 065 - Terchová - centrum

Sample ImageTento útulný penzión onúka príjemné ubytovanie so stravovaním počas celého roka pre max. 18 osôb. Penzión je situovaný v centre Terchovej. Je vhodný pre rodinnú dovolenku ale aj firemnú akciu.

   

Celý článok...
 
PENZIÓN 066 - Štefanová

Sample Imagesa nachádza v Štefanovej.
Chata poskytuje celoročné ubytovanie s kapacitou 45 lôžok v  2- a 3-lôžkových izbách.

Celý článok...
 
PENZIÓN 067 - Terchová - Vyšné Kamence

Sample Image

ponúka príjemné ubytovanie v 26 izbách /2-,3-,4- lôžkové/. Pre klientov je v lete k dispozicií bazén, sauna, detské ihrisko a stolný tenis.
Prostredie penziónu a poskytované služby sú ideálnym miestom pre rodinné dovolenky, firemné stretnutia i skupinové či individuálne pobyty.

Celý článok...
 
PENZIÓN 069 - Biely Potok

Sample Image penzión sa nachádza na Bielom Potoku, cca 3km od centra Terchovej.   Ponúka ubytovanie v 2-, 3- a 4- lôžkových izbách. Pre rodiny sú k dispozicií 5- lôžkové apartmány.

Celý článok...