Hotel Gold***

Hotel sa nachádza priamo v centre Terchovej-pod sochou Juraja Jánošíka. Od roku 2009 sa  špecializuje najmä na rodiny s deťmi. Pre rodiny je k dispozícii je všetko to, čo deti potrebujú (od postieľok , hračiek, chutného jedla, potrieb pre deti, prostredie na hranie, usmievavý personál a šikovné animátorky). Hotel je tiež vhodný aj na rôzne firmné akcie a školenia. Celková kapacita je 45 lôžok + 35 prísteliek.

Hotel Gold *** je situovaný v centre Terchovej hneď vedľa športového a wellness centra s nádherným výhľadom na Národný park a sochu národného hrdinu Juraja Jánošíka. Hotel je kúsok od turistických a cykloturistických chodníkov a lyžiarskych zjazdoviek.

Izby sú vybavené káblovou a sat TV, s vlastnou kúpeľňou, WC a napojením na internet s WIFI.

V športovom wellness centre sa nachádza:

– Športová a tenisová hala-

– Plavecký bazén

– Vnútorné a vonkajšie sauny

– Biliard

– Bowling

– Squash

Reštaurácia ponúka jedlá slovenskej a medzinárodnej kuchyne. Hostia majú možnosť si oddýchnuť v kaviarni pri kozube s otvoreným ohňom. Súčasťou hotela je Terchovská záhrada s ponukou jedál, grilovaných špecialít s občerstvením, v ktorej je veľké detské ihrisko, preliezačky, pieskovisko, trampolína, Minizoo. Hotel zabezpečuje na požiadanie animátorku pre deti a jazdu na poníkovi.

Okrem aktívneho výletu si môžete čaro prírody vychutnať aj prostredníctvom vyhliadkovej jazdy vláčikom, ktorý vyráža priamo spred hotela. Hneď vedľa hotela je domček so suvenírmi, kde si môžete zajednať ďalšie aktivity:

– Lyžiarska a snowboardová škola

– Rafty, plte

– Splavovanie Oravy a Váhu

– Bicylke a kolobežky

– Streľba so vzduchoviek

– Paintball

– Animačné programy pre deti a iné
Kontakt:

Hotel Gold***

Vrátňanská 287

Terchová 013 06

tel:+421 41 599 31 09

+421 915 15 09 05

041/ 569 56 30

email:vratna@hotelgold.sk

web: www.hotelgold.sk

 

stiahnuť (1)stiahnuť (2)stiahnuť (4)stiahnuť (5)