Chata Rajnoha***

Dovolenka na chate Rajnoha splní Vaše náročné očakávania. Vybavenia chaty spĺňa kritéria aj pre najnáročnejších zákazníkov. Každá izba je zariadená starožitným nábytkom, kúpeľnou s WC a sprchovým kútom.Na každom podlaží je zariadená kuchynka. Ubytovanie v Chate Rajnoha, priestranné izby s balkónmi sú vybavené masívnym nábytkom. Na každej izbe je TV-SAT, kúpeľňa, WC a sprchový kút.

Na prízemí sa nachádza veľká spoločenská miestnosť pre cca 42-45 osôb. Môžete ju využiť na rodinné stretnutia, oslavy, alebo svadby. Firmy na prezentácie a školenia.

Kuchyňa je vybavená plne k vašim potrebám: chladnička, elektrický sporák s rúrou, umývačka riadu, mikrovlnka, rýchlovarná konvica, hriankovač.

Prestrešený altánok na grilovanie, opekanie a varenie gulášu za každého počasia. Ihrisko na streetbal, futbal, hokej, alebo bedminton. Detské ihrisko, pieskovisko a šmýkalka pre zábavu vašich detí.
wellnes centrum – veľká vírivka, infra sauna, fínska sauna a odpočiváreň pre váš relax

Kontakt:

Na Bukovine 1452

013 06 Terchová

Tel: 0905 861 385,  0905 462 076

email: info@chatauhorcik.sk

web: www.chatauhorcik.sk

 

 

Rajnoha08Rajnoha36Rajnoha11Rajnoha13Rajnoha35wellness01wellness02wellness07KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERARajnoha17KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA